راهنمای بازسازی منزل

امروزه اهمیت به دکوراسیون و زیبایی منازل بیشتر از زمان های قبل در بین افراد، محبوب شده است. افراد دارای سلیقه های متفاوتی می‌باشند و دوست دارند که منزل خود را آن جور که دوست دارند، بازسازی کنند. اما برخی منازل واقعا نیاز به بازسازی دارند. زیرا یا قدیمی‌اند، یا به دلایلی همچون بلایای طبیعی آسیب دیده‌اند، یا این که اجزاء خانه باب طبع صابخانه‌ها نیست و دلایلی دیگر.

بازسازی منزل

بازسازی منزل توسط تیم بازسازی منزل انجام می‌شود. این که بخواهید منزل را بازسازی کنید باید با چند نفر که در زمینه های دکوراسیون و بازسازی منازل فعالیت می‌کنند، مذاکره کنید. اگر بیش از حد دیوارها تخریب شده باشد شما باید به دنبال بنا و نقاش و گچکار باشید. اگر بخواهید در ظاهر خانه تغییراتی را ایجاد کنید باید به دنبال شرکت های زیبایی و دکوراسیون منازل باشید تا ظاهر خانه‌ی شما را بازسازی کنند.

خطو خاک

تیم بازسازی منزل شامل چه افرادی است؟

تیم بازسازی منزل متشکل از چند فرد است که هر کدامشان تخصص خاصی را در بازسازی منزل ایفا می‌کنند. بنا، نقاش، گچ کاربرای باززسازی کلی خانه، رابیتس بند برای بازسازی سقف منازل، کناف کار، سنگ کار، نصاب کفپوش و پارکت برای زیباسازی کف منازل، نصاب سنگ آنتیک و لمه برای زیبا سازی دیوار منازل، کابینت کار برای کابینت کردن آشپزخانه، دیزاینروطراح دکوراسیون داخلی برای چیدمان منازل، نصاب کاغذ دیواری؛ در صورتی که بخواهید دیوار های منزل خود را با کاغذ دیواری بپوشانید. کاشی کار؛ در صورتی که بخواهید قسمتی از منزل خود را کاشی کنید.

همچنین بخوانید : نکات مهم در چیدمان خانه چیست ؟

خطو خاک

هزینه‌ بازسازی منزل چگونه تعیین می‌شود؟

هر چه قدر که خانه‌ی شما بیشتر نیاز به تعمیر داشته باشد طبیعتا هزینه های شما نیز بیشتر می‌شود. در این خصوص نمی‌توان نرخ قطعی تعیین کرد. زیرا برخی افراد فقط می‌خواهند قسمتی از خانه‌ی خود را بازسازی کنند. مثلا فقط می‌خواهند به بازسازی آشپزخانه بپردازند. که در این صورت باید هزینه های کابینت، هزینه‌ی طراحی سقف در صورتی که بخواهند از سقف کاذب استفاده کنند، هزینه‌ی دیوار پوش برای بین کابینت‌ها، هزینه‌ی چراغ آویز یا لوستر، ازهزینه هایی است که افراد باید برای زیباسازی آشپزخانه در نظر داشته باشند. این که بخواهیم بگوییم به طور دقیق، هزینه‌ی بازسازی منزل چقدر است، نرخ کلی ندارد. و به منزل شما و خدماتی که شما از تیم بازسازی منزل می‌خواهید بستگی دارد. البته به نوع متریالی که استفاده می‌کنید نیز بستگی دارد. مثلا: بازسازی کف منزل با پارکت، بسیار گران‌تر از بازسازی منزل با کفپوش است.

خطو خاک

بازسازی خانه های قدیمی‌ قبل و بعد

اگر در شبکه های اجتماعی، همچون اینستاگرام گذرتان به پیج هایی بیفتد که در زمینه‌ی دکوراسیون فعالیت می‌کنند، عکس های بازسازی خانه های قدیمی‌در قبل بازسازی و بعد از بازسازی را مشاهده کرده‌اید.

خانه های قدیمی‌به علت بافت سنتی و معماری قدیمی‌که در آن زمان، رایج و متداول بود بسیار با معماری کنونی، تفاوت داشتند.

همچنین بخوانید : بزرگتر کردن پذیرایی با راهکار‌ها و ترفند‌های زیر

مثلا قسمت هال خانه و اتاق پذیرایی، دو اتاق جدا از هم بودند و آشپزخانه‌ها اپن نبوده و سرویس بهداشتی معمولا در بیرون از منازل ساخته می‌شد. پنجره های قدیمی‌دوجداره نبودند و ابعاد آن‌ها بسیار بزرگ بود. مکانی به اسم تراس و بالکن در این خانه‌ها تعبیه نشده بود و لباس‌ها را داخل حیاط پهن می‌دادند. ولی در معماری نوین، و مدرن امروزی سبک و نقشه‌ی خانه‌ها بسیار تغییر کرده است. فضای خانه کوچکتر و صمیمی‌تر شده است. و زیبایی بخش جدایی ناپذیر منازل است.

خطو خاک

تیم بازسازی منزل برای بازسازی خانه های قدیمی‌باید طرح و نقشه‌ای جدید و نوین را پیاده سازی کنند و شاید لازم باشد خانه تخریب گردد و مجدد ساخته شود. البته باز هم می‌گوییم، همه چیز به شما بستگی دارد. برخی افراد خانه را تخریب نمی‌کنند و می‌خواهند همان شکل قدیمی‌خانه حفظ شود و فقط وسایل خانه، کابیت‌ها و شاید سقف و دیوارهای خانه را جدیدتر کنند. به عبارتی فقط به دنبال تغییرات ظاهری هستند.

سخن پایانی

تیم بازسازی منزل خانه‌ی شما را بر اساس، میزان تغییراتی که می‌خواهید در خانه‌ی خود ایجاد کنید، بازسازی می‌کند. می‌توانید با مجموعه‌ی ما در ارتباط باشید تا با مجرب‌ترین و کارآزموده‌ترین کارشناسان بازسازی منزل در خدمت شما مشتری عزیز باشیم.

 

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *