چگونه یک دکوراسیون جذاب بهاری داشته باشیم؟

بهار یکی از بهترین و زیباترین فصل‌ها است. این فصل زیبا الهام بخش طراحان دکوراسیون بوده و از آن در تمامی بخش‌های طراحی خود بهره می‌برند. با بهره‌گیری از تزیینات و طراحی‌های دکوراسیون بهاری می‌توانید احساس زندگی را در خانه خود زنده کنید.

چگونه یک دکوراسیون بهاری جذاب داشته باشیم؟

با توجه به اهمیت دکوراسیون بهاری ما در اینجا نکاتی مهم در رابطه با این سبک دکوراسیون ارائه می‌دهیم تا به وسیله آن‌ها بتوانید فضایی زیبا و دل‌انگیز در خانه خود ایجاد کنید. همراه با ما باشید.

  • نورپردازی طبیعی

یکی از بهترین و ارزان‌ترین شیوه ها برای داشتن دکوراسیون بهاری، بهره‌مندی از نور طبیعی در فضای منزل است. برای داشتن نورکافت در قدم اول بهتر است که پرده‌های منزل خود را کنار بکشید تا نور طبیعی به منزل شما بیاید. علاوه بر این بهتر است که سعی کنید از پرده‌های بسیار ضخیم در دکوراسیون پذیرایی استفاده نکنید تا احساس خفگی به شما و دیگر اعضای خانواده‌تان دست ندهد.

  • دیوارها را رنگ کنید

دیوارها همیشه در معرض دید هستند، شما می‌توانید طرح گل‌های بهاری را بر روی قسمتی از دیوار سفید خود بکشید. خوشبختانه آرتیست‌های بسیاری هستند که از بر روی دیوار نقاشی می‌کشند.

دقت کنید تنها راه بهاری شدن خانه، رنگ کردن دیوارها نیست. رنگ آمیزی می‌تواند از طریق پرده‌ها، کوسن، گلدان، قاب و حتی ظروف مورد مصرف در خانه هم انجام شود.

خطو خاک

  • از قاب‌های بهار استفاده کنید

تابلوهای طبیعت، حس زیبایی را دل شما و دیگر اعضای خانواده‌تان ایجاد می‌کنند. لازم نیست که حتماً از تابلوهای نقاشی با طراحی‌های شلوغ استفاده کنید، شما می‌توانید تنها از تصویر یک برگ انجیر به عنوان یک قاب زیبا بهره ببرید تا دکوراسیون بهاری خانه‌تان تکمیل شود.

  • از فرش‌های رنگی استفاده کنید

خانه خود را با فرش شلوغ نکنید! شما می‌توانید برای پذیرایی خود از یک یا دو فرش متوسط استفاده کنید. برای داشتن دکوراسیون بهاری بهتر است که این فرش‌ها با طرح‌های سنتی و شاد همچون طرح قالی لاکی ترکمن باشند.

همچنین بخوانید : چگونه بالکن بهاری جذاب داشته باشید ؟

  • از پرده‌های مناسب استفاده کنید

از آنجایی که فصل بهار فصل رنگ‌های شاد و زیباست بهتر است که حال و هوای خانه‌تان را با انتخاب رنگ‌های شاد و روشن، گرم و صمیمی کنید. با توجه به این مسئله بهتر است که از پرده‌ای به رنگ‌های شاد همچون رنگ گلبهی استفاده کنید. دقت کنید که بهتر است رنگ پرده با تم کلی دکوراسیون شما همخوانی داشته باشد، پس تنها رنگ‌های مناسب و هماهنگ را به کار ببرید.

  • گیاهان را به خانه خود دعوت کنید

خطو خاک

گل و گیاه جز جدانشدنی دکوراسیون خانه هستند. شما برای داشتن یک دکوراسیون بهاری زیبا نیاز به تغییر تمامی بخش‌های خانه خود ندارید. کافی است تنها چندین گلدان زیبا با گیاهان آپارتمانی تهیه کنید.

گل‌های رونده و آپارتمانی بهترین گزینه برای احساس فصل بهار در خانه است. استفاده ازگل‌های گلخانه‌ای در تراس یا رسیدگی به باغچه حیاط نیز سبب می‌شود شما به راحتی و بدون صرف هیچ‌گونه هزینه اضافی دکوراسیون زیبایی داشته باشید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *