خظو خاک

با کمترین هزینه دکوراسیون لوکس و زیبایی داشته باشید!

هر شخصی دوست دارد فضای خانه اش به گونه ای زیبا و دکوراسیون لوکس داشته باشد. شیک بودن طراحی داخلی خانه تأثیر بسیار زیادی در زندگی و روحیه افراد می‌گذارد. به طوری که برخی از پزشکان برای داشتن روحیه مناسب به افراد توصیه می‌کنند در رنگ‌های دکوراسیون خانه دقت بیشتری بکنند. برای مثال رنگ دیوار به رنگ نارنجی تند در بلند مدت می‌تواند آثار نامناسبی داشته باشد.

دکوراسیون لوکس و زیبایی

در اینجا ما به شما نشان می‌دهیم که چطور با صرف هزینه بسیار کم دکوراسیون لوکس و زیبایی داشته باشید. پس جایی نروید و همراه با ما تا پایان مقاله باشید.

  • تهیه کف‌پوش‌های چوبی

کف‌پوش‌های چوبی قیمت مناسبی دارند. شما می‌توانید با تهیه آن‌ها جلوه بیشتری به فضا بدهید. با توجه به اینکه باید بیشتر از همیشه مراقب محیط زیست باشیم، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از کف‌پوش‌های طرح چوب و یا کف‌پوش‌های لمینیتی موجود در بازار استفاده کنید. این دسته از کف‌پوش‌ها ظاهری منحصر به فرد به دکوراسیون شما می‌دهند.

دکوراسیون لوکس

  • گچ‌بری های ساده

گچ‌بری می‌تواند نقش مؤثری در داشتن دکوراسیون شاهانه داشته باشد! از گچ‌بری علاوه بر سقف می‌توانید به عنوان قاب آینه ها و یا شومینه ها استفاده کنید و چهره ی خاصی به دکوراسیون خود ببخشید.

  • انتخاب منسوجات لوکس

برای داشتن دکوراسیون لوکس لازم نیست که مبلمان و یا وسایل گران قیمت بخرید! کافی است پارچه ی رو مبلی خود را از میان رنگ و طرح های لوکس انتخاب کنید. دقت کنید نوسازی مبلمان هزینه بسیار کمتری نسبت به خرید مبل دارد، پس برای هزینه تعویض روکش مبل تردید نکنید.

  • کوسن های بزرگ

کوسن جزء المان های مهم در دکوراسیون لوکس است! شما می‌توانید از همان پارچه ای که برای روکش مبل استفاده می‌کنید برای دوخت کوسن های بزرگ هم بهره ببرید. دقت کنید بهتر است که همه کوسن ها به یک شکل و یکرنگ نباشند. برای مثال اگر رنگ عسلی را انتخاب کردید، می‌توانید نصف کوسن ها را ساده و نصف دیگر را طرح دار کنید. علاوه بر این پارچه های مخملی یا پارچه های ساتن با رنگ های لوکس را فراموش نکنید! همه این موارد تأثیر بسیاری در دکوراسیون شما خواهند داشت.

دکوراسیون لوکس

  • نورپردازی حرفه ای

برای داشتن دکوراسیون لوکس نیازی به لوسترهای گران قیمت ندارید. شما می‌توانید با استفاده از یک آباژور و لوستر خاص نورپردازی زیبایی را در فضای دکوراسیون خود بوجود بیاورید. دقت کنید که نورپردازی تأثیر بسیار زیادی در جلوه دکوراسیون دارند پس از آن ساده نگذرید!

  • انتخاب رنگ های جذاب

رنگ ها می توانند دکوراسیون را به طرز باور نکردنی لوکس نشان دهند. اگر دوست دارید دکوراسیونی خاص و زیبا داشته باشید پیشنهاد می کنیم رنگ های اعیانی را انتخاب کنید.

همچنین بخوانید : چگونه یک دکوراسیون جذاب بهاری داشته باشیم؟

  • انتخاب رنگ سیاه

لازم نیست تمامی بخش های خانه خود را به رنگ سیاه دربیاورید! گاهی با برجسته کردن و تیره کردن یک عنصر همیشگی در فضای داخلی می‌توانید چهره زیبایی به دکوراسیون خود بدهید. برای مثال می‌توانید یک مجسمه مشکی خاص را در گوشه ای از دکوراسیون قرار دهید تا کمی جلب توجه کند.

  • رنگ طلایی برای دکوراسیون لوکس

رنگ طلایی همیشه نماد دکوراسیون لوکس بوده است. شما می‌توانید از این رنگ برای دسته ها مبل، قاب ها، میزهای عسلی و … استفاده کنید.

  • استفاده از دکوری های کریستالی

ظروف کریستالی معمولاً جلوه بیشتری به دکوراسیون می‌دهند. شما می‌توانید از چند ظرف کریستالی ایرانی برای این کار استفاده کنید. اگر نمی خواهید هزینه زیادی بابت ظروف بپردازید بهتر است که به جای تعداد زیادی ظروف کریستالی کوچک تنها از چند عدد ظروف کریستالی بزرگ‌تر استفاده کنید.

اشتراک گذاری

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *