دکور پشت تلویزیون

در زمان های قدیم مردم از تلویزیون های لامپی برای تماشا استفاده می‌کردند. البته شاید هنوز هم برخی خانواده‌ها از این نوع تلویزیون‌ها داشته باشند. در حال حاظر تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی، جای تلویزیون های قدیمی‌را گرفته است و افراد برای زیباسازی فضای پشت تلویزیون، از طرح های خاصی بهره می‌برند.در معماری مدرن، بخشی به نام طراحی دکور پشت تلویزیون وجود دارد که به خانه و فضای کلی آن، زیبایی می‌بخشد. طراحان و معماران دکوراسیون داخلی از مصالح و طرح های زیبایی برای دکور پشت تلویزیون استفاده می‌کنند. که ما در این جا می‌خواهیم به معرفی هر یک از آن‌ها بپردازیم.

دکور پشت تلویزیون با چوب

با چوب ام دی اف و اچ دی اف می‌توان فضای زیبایی را برای پشت تلویزیون خلق کرد. با چوب می‌توانید خیلی از ایده‌ها را برای پشت تلویزیون اجرا کنید. و همچنین می‌توانید انواع لامپ های تزیینی را برای ایجاد تور بیشتر تعبیه کنید.

برخی افراد ساده پسند هستند و در حالت کلی چوب صاف را بردیوار پشت تلویزیون نصب می‌کنند. ولی برخی دیگر تمایل به فضایی شلوغ‌تر و پر جلوه‌تر دارند.

همچنین بخوانید : طراحی داخلی منزل با ترفندهایی ایده آل

 دکور پشت تلویزیون با سنگ آنتیک

شما می‌توانید با سنگ آنتیک فضایی زیبا را برای پشت تلویزیون ایجاد کنید. سنگ آنتیک با چسب بر روی دیوار چسبیده می‌شود و کل دیوار را در بر می‌گیرد. و طرذاحان با اشکال مختلفی این سنگ های زیبا را بر دیوار پشت تلویزیون می‌چسبانند.

سنگ آنتیک در مدل های مختلف و اشکال و همچنین رنگ های مختلفی موجود می‌باشد. و قیمت آن تقریبا مناسب است. اگر بخواهید فقط دکور پشت تلویزیون را با سنگ آنتیک تزیین کنید، هزینه‌ی زیادی برایتان در بر نخواهد داشت.

خطو خاک

دکور پشت تلویزیون با ام دی اف

ام دی اف یک نوع چوب است که از آن براس ساخت کابینت و انواع وسایل چوبی و در استفاده می‌شود. طراحان داخلی از چوب ام دی اف نیز برای دکور پشت تلویزیون استفاده می‌کنند.

ام دی اف در مقایسه با سنگ آنتیک از طرح و نمای متفاوتی برخوردار می‌باشد. و نمی‌توان گفت که کدامشان مناسب‌تر هستند. و دو طرح و متریال کاملا مجزا از هم می‌باشند.

برای مکان های اداری و شرکت‌ها ما پیشنهاد می‌کنیم که از ام دی اف برای دکور پشت تلویزیون استفاده کنید. زیرا حالت رسمی‌تری دارد. سنگ آنتیک برای خانه‌ها و ویلاها بیشتر مناسب می‌باشد.

همچنین بخوانید : چگونه اتاق نشیمن زیبا و بی‌نظیر داشته باشید

جدید‌ترین دکور تلویزیون

  • در جدید‌ترین دکورهای پشت تلویزیون معمولا از چوب برای زیبا سازی استفاده می‌شود. با چوب های مختلف می‌توان انواع طرح‌ها و ایده های مختلف را برای دکور پشت تلویزیون پیاده سازی نمود.
  • برای دکور پشت تلویزیون می‌توانید از ام دی اف سفید استفاده کنید. همچنین برخی طراحان از ترکیب چند رنگ چوب برای طراحی دکور پشت تلویزیون استفاده می‌کنند. به عبارتی تلفیقی کار می‌کنند.
  • حتی می‌توانید یک چوب مستطیل شکل با عرض کم و طول زیاد را به شکل مورب بر روی دیوار نصب کنید.
  • در صورتی که تمایل دارید تلویزیون را بر روی دیوار نصب کنید، می‌توانید برای دکور پشت تلویزیون از طراحی با چوب ام دی اف بهره ببرید. و اگر می‌خواهید تلویزیون را بر روی میز تلویزیون بگذارید، می‌توانید از طراحی با سنگ آنتیک بهره ببرید.

خطو خاک

سخن پایانی

امروزه طراحی دکور پشت تلویزیون از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. شاید شما نتوانید تمام دیوار های خانه را تزئین کنید. و فقط به رنگ بسنده کنید. ولی با طراحی دکور پشت تلویزیون می‌توانید جلوه‌ای خاص به خانه‌ی خود بدهید. هم کمتر هزینه می‌کنید و هم خانه‌ای زیبا خواهید داشت. برای مکان های اداری و تجاری و اتاق های کنفرانس هم می‌توانید این ایده‌ها را بکار بگیرید.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *