ست کردن فرش آبی با انواع مبلمان

یکی از دغدغه‌های خانم‌های خوش سلیقه برای زیبا‌تر کردن منازل، ست کردن فرش و مبل است. البته این که بخواهیم همیشه فرش و مبلمان را یک رنگ انتخاب کنیم، ممکن است کمی حالت یکنواختی به منزل بدهد. ولی شما می‌توانید با بکار‌گیری اصول ترکیب رنگ، به ست کردن فرش آبی و مبل خانه‌ی خود بپردازید.

ست کردن فرش آبی با انواع مبلمان

فرض کنید که فرش آبی خریداری نمودید و یا اینکه قصد دارید فرش آبی بخرید. حالا سوال پیش می‌آید که، چه رنگ مبلی برای فرش آبی رنگ خانه مناسب است؟ ما در اینجا به شما می‌گوییم که چه رنگ مبلی را خریداری نمایید.با ما همراه باشید.

  • مبل استیل آبی فیروزه‌های برای فرش آبی فیروزه‌ای

مبل‌های استیل برای خانه‌های بزرگ بسیار مناسب می‌باشند و جلوه‌ای زیبا به منازل می‌دهند. اگر پذیرایی منزرل شما بزرگ است، پیشنهاد می‌کنیم که علاوه بر یک دست راحتی، یک دست مبل استیل آبی فیروزه‌ای، درست به رنگ فرشتان خریداری نمایید. این انتخاب رنگ موجب ست کردن فرشو مبل می‌شود.

خطو خاک

  • ست کردن فرش آبی با مبل‌ های کلاسیک سفید رنگ

مبل‌های کلاسیک سفید رنگ، با فرش آبی فیروزه‌ای بهترین انتخاب برای دکوراسیون پذیرایی می‌باشند. همچنین به شما پیشنهاد می‌کنیم که رنگ پرده‌هایتان را نیز ملایم‌تر و روشن‌تر انتخاب کنید تا علاوه بر زیبایی، اتاق پذیرایی‌تان گیرا‌تر و روشن‌تر نیز جلوه کند.

  • ست کردن مبل طوسی با فرش آبی

یکی دیگر از اصول ست کردن فرش و مبل البته؛ فرش آبی رنگ، انتخاب مبلمان منزل خود به رنگ طوسی می‌باشد. بله شما می‌توانید مبل راحتی طوسی رنگ بخرید و با کوشن‌هایی به رنگ فرش خود، جلوه‌ی بیشتری به مبل‌هایتان بدهید. رعایت این ترکیب رنگ در ست کردن فرش و مبل بسیار زیبا می‌باشد.

همچنین بخوانید : آسمان مجازی برای تزیین سقف منازل و ادارات

  • مبل دو رنگ خاکستری و سفید مناسب برای ست کردن با فرش آبی

می توانید مبل دو رنگ بخرید. ترکیب دو رنگ مبل خاکستری و سفید علاوه بر اینکه باعث زیبایی و جلوه‌ی مبل‌ها می‌شود، می‌تواند به دیزاین اتاق پذیرایی شما نیز کمک کند. البته پیشنهاد ما به شما، خرید رنگ مبل سفید استخوانی است.

خطو خاک

  • ست کردن فرش و مبل منزل با رنگ ‌های مشکی و آبی

مبل مشکی در کنار فرش آبی، البته برای خانه‌های بزرگ، یک ترکیب رنگ بسیار عالی می‌باشد. البته اگر اهل هنر هستید و سلیقه‌ی هنری دارید و کلا فرد خاص پسندی هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم که مبل مشکی چرم را با فرش آبی فیروزه‌ای ست کنید. برای خانه‌های بسیار بزرگ و با دیزاین و دکوراسیون هنری، مبل مشکی با فرش ابی بهترین انتخاب است.

  • ست کردن مبل آبی صورتی و فرش آبی

رنگ آبی صورتی، یکی از خاص‌ترین و زیبا‌ترین رنگ‌ها برای انتخاب دکوراسیون منازل می‌باشد. می‌توانید مبلی به رنگ آبی صورتی را خریداری نمایید و با فرش آبی رنگ خود ست کنید. البته فرش‌تان باید به رنگ آبی فیروزه‌ای باشد. همچنین برای جلوه بخشیدن بیشتر به پذیرایی خود، می‌توانید کوسن‌هایی با رنگ صورتی را خریداری کنید و بر روی مبل‌های خود بچینید.

خطو خاک

  • مبل استیل سفید رنگ با فرش آبی

برای دکوراسیون منزل افراد میانسال و به اصلاح پدر بزرگ‌ها و مادر بزرگ‌ها، ترکیب رنگ فرش آبی فیروزه‌ای با مبل سفید استیل و سلطنتی، بسیار مناسب می‌باشد. نور کمرنگ با این ترکیب بسیار زیبا می‌باشد. با پنجره‌های چوبی در خانه‌های قدیمی، ما این ترکیب رنگ را توصیه می‌کنیم. می‌توانید یک میز و یک گرامافون قدیمی را برای یک خانه‌ای با دکوراسیون کلاسیک انتخاب کنید.

سخن پایانی

خانه مکانیست که شما برای رسیدن به آرامش، پس از یک روز کاری سخت به آن پناه می‌برید. انتخاب وسایل خانه با ترکیب رنگ بسیار مناسب، می‌تواند حس آرامش شما را بیشتر کند.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *