خظو خاک

جذاب ترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون داخلی با چوب

طراحی دکوراسیون داخلی با چوب روسی، ترمو، راش، بلوط و… نمای جذاب تری از کاغذ دیواری و یا گچ بری دارد. استفاده از انواع چوب در برخی از قسمت‌های منزل حس گرم و دل‌نشینی را به فضا می‌دهد. همچنین ترکیب شدن دکوراسیون چوب با سنگ و برخی گل‌های طبیعی جذابیت محیط خانه را چندین برابر می‌کند. اگر بتوانید گره‌های چوب را در همان کیفیت حفظ کنید و در بخش‌های مناسبی از دکوراسیون به کار ببرید قطعاً این گره‌ها تزیین خوبی بر روی دیوار خواهند بود. برای آشنایی با چند ایده متنوع دیگر از انواع طراحی دکوراسیون داخلی با چوب تا پایان متن ما را همراهی کنید.

جدیدترین طراحی دکوراسیون داخلی با چوب طبیعی

جدیدترین طراحی دکوراسیون داخلی با چوب طبیعی

امروزه برای اجرای دکوراسیون های داخلی بیشتر از کاغذ دیواری، شیشه های تزئینی، بتن اکسپوز و… استفاده می‌شود. در حالی که به کار بردن عناصر طبیعی مانند چوب و سنگ می‌تواند به دیزاین داخلی منزل جلوه خاص‌تری ببخشد. بیشتر شما تصور می‌کنند که به کار بردن متریال طبیعی تنها مخصوص طراحی های مدیرانه ای و دیزاین های روستیک می‌باشد. در حالی که طراحان ما برای اجرای سبک های مدرن و مینیمالیستی با ایده های جذابی از چوب استفاده می‌کنند. بنابراین شما هم می‌توانید در دکوراسیون داخلی منزل خود فضاهای صمیمی را با چوب های طبیعی و مصنوعی ایجاد کنید. گاهی اوقات هیچ عنصر دیگری نمی‌تواند با زیبایی چوب برابری داشته باشد. اگر شما بافت طبیعی چوب را با مهارت زیادی استفاده کنید قطعاً طراحی دکوراسیون با چوب برای شما بی‌نظیر خواهد شد.

بازسازی دکوراسیون داخلی با چوب

اگر قصد دارید تا دکوراسیون داخلی منزل خود را بازسازی و نوسازی کنید مطمئناً طراحی منزل با چوب می‌تواند جدیدترین ایده برای طراحی دکوراسیون داخلی شما باشد. البته استفاده از چوب های طبیعی نسبتاً قیمت بالایی دارد پس شما با کمترین بودجه و پیاده سازی ایده های جدید تنها می‌توانید طراحی با چوب روی دیوار در اتاق نشیمن را انجام دهید. یا اینکه طراحی سقف با چوب در سالن پذیرایی را انجام دهید قطعاً تزیین دیوار پشت تلویزیون با طراحی چوب فضای سالن را تغییر خواهد داد. پوشاندن دیوار پشت تخت خواب و یا استفاده از کابینت های چوبی نقش مؤثری در نوسازی خانه دارد.‌ از آنجایی که چوب رنگ خنثی دارد پس در هنگام بازسازی منازل مسکونی می‌توانید با جذاب ترین ایده ها در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی با چوب، از چوب در کنار متریال های دیگری مثل سنگ هم استفاده کنید.

طراحی دکوراسیون داخلی با چوب روسی

طراحی دکوراسیون داخلی با چوب روسی

در طراحی دکوراسیون منزل استفاده از چوب روسی می‌تواند سبک بسیار فوق‌العاده‌ای را ایجاد کند. از طرفی دکور مغازه با چوب روسی هم می‌تواند نظر هر بیننده‌ای را به خود جلب کند.‌ پس اگر به دنبال یک دکوراسیون مدرن در منزل و یا دیزاین چوبی مغازه با لوکس ترین متریال هستید بهتر است پیش از انجام این کار با طرح های مختلفی از چوب های روسی مثل چوب راش، بلوط و… آشنا شوید. ما در گروه معماری خط و خاک سعی کرده‌ایم با توجه به طراحی محیط، بهترین طراحی دکوراسیون داخلی با چوب را ارائه دهیم. در واقع ما با قابلیت ترکیبی متریال های مختلف و انطباق دادن انواع چوب های روسی ایده های جدیدی داریم. همچنین می‌توانیم به سبک های مدرن نیز جدیدترین دکوراسیون های چوبی را پیاده کنیم. فراموش نکنید که انتخاب طراحی دکوراسیون با چوب روسی جلوه بسیار زیبایی را در قسمت‌های مختلفی از خانه به وجود می‌آورد.

طراحی دکوراسیون داخلی با چوب ترمو

طراحی دکوراسیون داخلی با چوب ترمو

از آنجایی که نمای چوب داخل منزل تأثیر زیادی در آرامش فضا و روحیه ساکنین خانه دارد. پس در زمان اجرا و طراحی دکوراسیون داخلی با چوب حتماً طرح و رنگ چوب را با روحیه خود مطابقت دهید. حتماً حس آرامش دکوراسیون چوبی اتاق خواب، اتاق نشیمن، آشپزخانه و… می‌توانند این حس را به شما القا دهند. به همین دلیل طراحی دکوراسیون منزل با متریال های طبیعی مانند چوب ترمو به مهارت‌های زیادی نیاز دارد. گاهی اوقات رنگ بندی چوب های ترمو به گونه‌ای انتخاب می‌شود که ناخودآگاه ایده های جالبی را برایتان به وجود می‌آورد. امروزه زیباترین دکوراسیون های داخلی منزل ترکیبی از چوب های ترمو و چوب های طبیعی دیگر است. چون دیزاین های چوبی هیچ گاه با گذشت زمان قدیمی نمی‌شوند. در حقیقت به کار بردن چوب در طراحی دکوراسیون داخلی تاریخ مصرف ندارد و همیشه برای بینندگان تازگی دارد.

سخن پایانی

ما در گروه معماری خط و خاک همیشه برای اجرای طراحی های داخلی با چوب ایده های جدیدی داریم؛ چون چوب خسته کننده نیست. از طرفی هیچ‌گاه دکورهای چوبی از مد نمی‌روند شاید این موضوع به علت طبیعی بودن و تنوع زیاد چوب ها باشد. قطعاً هنری که خلاقانه با استفاده از چوب در طراحی دکوراسیون منزل، مغازه، ویلا و… به کار می‌رود بسیار دیدنی خواهد بود.‌ بیشتر افراد انتظار دارند تا دکورهای چوبی سبک های کاملاً اشرافی و مدرن را در فضا ایجاد کنند. در صورتی که زیباترین طراحی دکوراسیون داخلی با چوب باید با ابزارهای چوبی دیگری مثل کنسول های چوبی، مجسمه های چوبی، تابلوهای چوبی و… هماهنگی داشته باشند.

اشتراک گذاری

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *